Pythium oligandrum

Mikroorganizm Pythium oligandrum królestwa Chromista - Stramenopila reprezentuje linię podziału między grzybami i algami. Dzięki swoim włóknom Pythium oligandrum przenika do komórek pasożyta (drożdży lub grzybów) i wydobywa z niego niezbędne substancje odżywcze. W ramach żywieniowej i przestrzennej rywalizacji grzyb wypiera patogenne grzyby ze skóry. Istotą Pythium oligandrum jest produkcja enzymów i pasożytowanie na mikroorganizmach grzybowych. Po wykonaniu tego zadania (wyczerpaniu pasożyta), znika on z tego obszaru (organizm ludzki nie jest naturalnym środowiskiem dla Pythium oligandrum i nie jest w stanie przystosować się do tego środowiska), co pozwala na jego przesiedlenie przez wspólną mikroflorę.

W oparciu o trzydzieści lat badań, przedstawiamy Państwu produkty, które zostały zweryfikowane w badaniach laboratoryjnych i przetestowane w szpitalach, klinikach i centrach dermatologicznych. Wszystko to pod nadzorem czołowych mikrobiologów i dermatologów. Produkty nie wykazują żadnych negatywnych skutków ubocznych, nawet wśród grup osób z zaburzeniami układu odpornościowego i dzieci. W przypadku różnych rodzajów produktów stosuje się różne szczepy, aby najlepiej pasowały do ​​właściwości konkretnego stanu zdrowia. Produkty dostępne na tej stronie są jużz powodzeniem sprzedawane w aptekach w niektórych krajach Unii Europejskiej.

Są bardzo skuteczne nawet w przypadku dolegliwości skóry wrażliwej, wywołanej przez grzyby, takie jak łuszczyca, wyprysk atopowy lub rany cukrzycowe, w których najczęściej wykorzystuje się efekty enzymatyczne.

Adres do filmiku ze sposobem działania Pythium Oligandrum (wersja angielska):

https://www.youtube.com/watch?time_continue=160&v=QFLAt5itECc