Biodelta Zobacz większe

BIODELTA preparat przeciw łuszczycy 15 X 8g

Nowy

Biologiczny preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej łuszczycowej i ze skłonnością do egzem atopowych. Relaksacyjne kąpiele z zawartością mikroflory Pythium Oligandrum.

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

244,99 zł

Więcej informacji

BIODELTA PREPARAT PRZECIW ŁUSZCZYCY 15X8G

Produkt do kąpieli relaksacyjnych z zawartością mikroflory Pythium Oligandrum. Przeznaczonydo pielęgnacji skóry suchej ze skłonnością do zmian atopowych, skuteczny w walce z łuszczycą.

Nadaje się do delikatnej skóry dzieci.

Zawartość opakowania:15 x 8g

Aplikacja: cykl kąpieli lub okładów

Sposób użycia

Kąpiele:

1. Pojemnik wypełnić niemal do pełna letnią wodą (około 34 °C). Zamknąć fiolkę i energicznie potrząsać w celu aktywacji składnika.

 2. Roztwór pozostawić do pełnej aktywacji na 8-12 godzin w temperaturze pokojowej.

 3. Do przygotowanej do kąpieli czystej wody (normalna temperatura do kąpieli) wlać całą zawartość aktywowanego preparatu.

 4. W tak przygotowanej kąpieli moczyć się przez 40-60 minut, mieszając od czasu do czasu wodę rękoma (kąpiel możnadowolnie przedłużać).Następnie opróżnić wannę.

 5. Nie wycierać ciała, tylko pozostawić do wyschnięcia.

 6. Po następnych czterech dniach, powtórz kroki 1-4 z nowym opakowaniem (łącznie 5x = 5 fiolek).

 7. Po miesiącu powtórzyć ponownie pięciodniową kurację.

 8. Po kolejnym miesiącu ponownie powtórzyć pięciodniową kurację.

Ważne:Podczas pięciodniowej kuracji, a następnie kolejnych pięciu dni nie stosować żadnych innych leków ani preparatów do pielęgnacji skóry.

Jeśli w trakcie kuracji wystąpi przesuszenie skóry- należy po godzinie od kąpieli leczniczej Biodeltą posmarować ciało lub przesuszone miejsca kremem bez parabenów i konserwantów oraz bez dodatku mocznika. Możliwe jest uzupełnienie kuracji kremem Biogama (również zawiera mikroflorę Pythium Oligandrum), który należy wcierać w skórę w celu jej natłuszczenia i regeneracji.

Włosy i skóra głowy

Okłady: Po przejściu punktów 1 i 2 rozcieńczyć zawartość fiolki w 4 litrach ciepłej wody. Opłukiwać powstałym roztworem głowę, następnie namaczać w roztworze gazę i wykonywać 4 x pięciominutowe okłady na chorej skórze głowy. Jeśli to możliwe- na koniec pozostawić okład na około 1 godzinę w formie turbanu dla lepszej aplikacji preparatu. Następnie pozostawić głowę do wyschnięcia. Powtarzać te czynności przez kolejne cztery dni. Po miesiącu ponownie należy przejść całą procedurę i jeszcze raz po upływie kolejnego miesiąca.

Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Przechowywanie: Produkt przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze 15-25°C i wilgotności względnej do 40%.

Zawartość: Aktywny składnik- mikroflora Pythium Oligandrum w stanie suchym z obojętnym nośnikiem.

Składniki: Silica, Panicummiliaceum, Pythium Oligandrum.